Vrh E

24.09.2017

7 štěňátek : 4x fenka a 3x pejsek


Pánové jsou galantní a dají přednost dámám, aby se představily jako první!

PS: pro více fotek stačí kliknout na jméno štěňátka 

A samozřejmě nesmíme zapomenout i na rodiče, kteří jsou na své dětičky velice pyšní!

Myslím si, že právem. :)

ICH. UMA T. VANILKA

Maminka štěňátek je naše Umička. Je to její první vrh, ale je to velice pečlivá a starostlivá maminka. Svůj první porod zvládla na jedničku. Je to velice kontaktní, citlivá a chytrá dáma. Ve výstavních kruzích získala mnoho ocenění a titulů, doufáme, že svou krásu předá svým potomkům. Více informacích o Umě najdete v sekci Naše fenky. 

ICH. KASPIAN KIAORA

Otcem našich štěňátek je úžasný Kaspian alias Terry. Výběr vhodného otce pro Umičky štěňátka byl velice těžký a zdlouhavý proces, ale našli jsme ho. :)

Terry si nás získal svou pravou beardedčí povahou, krásným pigmentem a pevným zdravím. Veliké plus je pro nás i jeho rodokmen a to hlavně jeho tatínek Lee (Ch.Firstprizebears Enfield), s kterým jsme chtěli skamarádit jednu z našich fen, bohužel holky tenkrát nehárali a Lee se vracel domů. Takže jsme si sen splnili o jednu generaci dále. :) 

Jinak je Terry velice výstavně úspěšný pes, na svém kontě má mnoho výstavních titulů. Ale ne jen to, má složenou coursingovou licenci, primary a junior working testy a zkoušku ZOP.

Zdravotní stav je také perfektní DKK 0/0, DLK 0/0 a má hotový i DNA PROFIL.