Vrh G

08.03.2019

11 štěňátek : 5x fenka a 6x pejsek  

Pánové jsou galantní a dají přednost dámám, aby se představily jako první!

PS: pro více fotek stačí kliknout na jméno štěňátka 
GOVANNA (3. fenečka)

REZERVACE  

ICH. UMA T. VANILKA

Maminka štěňátek je naše Umička. Je to její druhý vrh, ale je to velice pečlivá a starostlivá maminka. Svůj první porod zvládla na jedničku. Je to velice kontaktní, citlivá a chytrá dáma. Ve výstavních kruzích získala mnoho ocenění a titulů, doufáme, že svou krásu předá svým potomkům. Více informacích o Umě najdete v sekci Naše fenky.   


CH. ŠAFRÁNEK VANILKA

Proč zrovna Šafránek? Abychom řekli pravdu, líbil se nám už jako štěňátko a jak rostl, naše zalíbení rostlo s ním. Okouzlil nás svým krásně sytým pigmentem, kdy je jeho srst skoro černá jako uhel, ty jeho tmavé oči, na to jde říci jenom WAU. Hlavní aspekt byl brán samozřejmě na zdraví, kdy Šafránek (stejně jako Umička) dostává 1*. Šafránek byl hvězda i ve výstavních kruzích, kde za svou krásu sklidil nejeden úspěch. Další aspekt byl brán na jeho rodokmen, kdy se u štěňátek promítne díky svým rodičům hlavně Švédská, Německá a Anglická krev. 


Pokud by měl někdo zájem o nového životního parťáka, který Vás nikdy nezklame a vždy bude stát na Vaší straně, stačí nám napsat email, nebo zavolat. Budeme rádi, když se rozhodnete pro štěňátko právě od nás. Naše štěňátka chodí do svých domová maximálně vymazlená, v nových domovech to samozřejmě vyžadují. :D