Vzpomínáme

Idylka od Emy Destinové

18. 5. 2006 - 2. 7. 2020

Megginko ... proč ... :( ... nemám slov ... nemůžu přes slzy psát ... nevím co psát ... jen jsem šťastná, že jsi tu byla a můj malý Dominiček tě poznal ...  Byla jsi úžasná, i když ti určitě nebylo někdy dobře, byla jsi pro něj nejhodnější psí teta na světě. Navždy tě budeme mít ve svých srdcích. Svíčku ti zapaluji každý den, aby jsi z nebíčka viděla, že jsme na tebe nikdy nezapomněli!!! MILUJEME TĚ, TVÁ RODINA !!!

PS: pořád tě vidím na zahradě, jak sedíš a koukáš na svůj poslední západ slunce, bylo to tak nádherné a tak strašně smutné ...


ICH. Jasná zpráva od Emy Destinové

1. 2. 2007 - 8 .8. 2018

Naše Dafné ... při pomyšlení na tuhle holčičku mi okamžitě tečou slzy, které nelze zastavit, jelikož díra, která vznikla v našich srdcí je hluboká a nenávratná. Byla to úžasná bojovnice, která se držela do posledního dechu ... Dafinko, můžu ti slíbit, že NIKDO, ale opravdu NIKDO nezaplní tu díru v našich srdcích způsobenou tvým odchodem ... Byla jsi naše strašně statečná holčička, která s tou hnusnou, odpornou a zákeřnou rakovinou bojovala strašně dlouho. Vzpomínáme na tebe s láskou v srdcích, navždy tvá RODINA!!!


Isabela Čertova stěna

17. 6. 2008 - 26. 9. 2018

Víš Isabelko, tvůj odchod byl nečekaný a až moc rychlý, vůbec jsme se nestihli rozloučit, natož se připravit na ztrátu takové psí osobnosti. Byla jsi v naší rodině něco úplně jiného, něco nechlupatého ba naopak nahatého, něco malého, ale přitom s tak velikou osobností. A hlavně, byla jsi ten nejchytřejší pejsek na světě. Vůbec nechápu, jak to, že tu nejsi s námi, nikdo nás nevítá tak jako ty, tak jedinečné to bylo. Teď jsem se musela zasmát při tom pláči, vzpomněla jsem si na tvé zlodějské pokusy. Budeš nám chybět andílku, navždy budeš v našich srdcích!!! Tvá RODINA!!!